O NAS

Wyszukujemy miejsce, załatwiamy pozwolenia, zapewniamy przygotowanie menu i realizacje cateringu, organizujemy występy artystów i muzyków, zapewniamy konferansjerkę. Dbamy o to, by cała zabawa przebiegała bezpiecznie i w miłej atmosferze.

O nas

Piknikowo to wykwalifikowany, profesjonalny i doświadczony zespół do spraw organizacji udanych i niepowtarzalnych wydarzeń plenerowych. Nasza specjalizacja to pikniki firmowe, festyny, pikniki dla dzieci, wynajem urządzeń rekreacyjnych („dmuchańców”), oraz wszelkich atrakcji, które sprawdzają się w tego typu imprezach. Od ponad 15 lat prowadzimy nasze piknikowe projekty na terenie Małopolski, Śląska a także na terenie całej Polski.

Gwarantujemy bezbolesne przejście przez wszystkie etapy przygotowania pikniku, od jego projektu, po przygotowanie i przeprowadzenie. Lata doświadczenia i setki udanych realizacji pozwoliły nam na wypracowanie autorskich pomysłów i rozwiązań w zakresie tworzenia wspaniałych chwil i emocji. Z nami zorganizujesz najlepszy festyn, ponieważ organizacja pikników firmowych i rodzinnych to nasze naturalnie, ulubione „terytorium” działania!

15+

lat doświadczenia


Autorskie pomysły i rozwiązania w zakresie tworzenia wspaniałych chwil i emocji.
400+

udanych realizacji


Piknikowe projekty na terenie Małopolski, Śląska a także na terenie całej Polski.

 
Zainteresowany?

Zadzwoń

0 512 231 087

lub napisz

biuro@piknikowo.com